Apie mus

Šiandien UAB  „Skirgesa” yra viena iš kompanijų lyderių, prekiaujančių medicinos priemonėmis ir įranga, odontologijos bei kosmetikos priemonėmis. Per daugelį metų įmonė įrodė, jog visuomet siekia tobulėti, nuolat plečia savo veiklą ir ieško naujovių. UAB  „Skirgesa” jau ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su ligoninėmis, bei įmonėmis visoje Lietuvoje ir yra nepakeičiama partnerė ne tik valstybinėms bet ir privačioms įstaigoms.

Vizija

UAB „Skirgesa“ – lyderė medicinos priemonių ir įrangos, odontologijos bei kosmetikos priemonių pardavimų srityje. Įmonė ne tik išlaikanti savo turimas pozicijas, bet ir nuolat tobulėjanti bei platinanti asortimentą.

Misija

Pateisinti kiekvieno kliento, partnerio ir darbuotojo lūkesčius, investuojant ne tik į prekės kokybę bei plečiant asortimentą, bet ir nuolat tobulinant aptarnavimo bei bendradarbiavimo sąlygas.

Vertybės

Kokybė.
Nuolatinis tobulėjimas.
Profesionalumas.
Sąžiningumas.
Pagarba.
Atsakomybė.

Mūsų istorija

UAB „Skirgesa” – tai daugiau nei 20 metų patirtį turinti, sėkmingai medicinos ir odontologijos priemonių pardavimų srityje dirbanti įmonė. Įkurta 1995 m. balandžio 20 d., pirmiausia pradėjome veiklą odontologijos priemonių srityje, po kelerių metų prasiplėtėme bei pradėjome veiklą taip pat ir  medicinos priemonių srityje.  Siekiant vartotojui pasiūlyti kuo platesnį asortimentą, 2004 m. įmonė tapo ir medicinos įrangos platintoja Lietuvoje.

Skirgesa pasitikėjimo sertifikatas

Kur mus rasti?

Mūsų centrinė būstinė yra įsikūrusi Kaune, turi padalinius bei parduotuves ir kituose miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje. UAB  „Skirgesa” gali pasiūlyti ypač platų medicinos, stomatologijos bei kosmetikos priemonių asortimentą, todėl reikiamą produktą galėtų rasti net įnoringiausias klientas.

0
Nuolatiniai klientai
projects-icon.png
Tiekėjai iš viso pasaulio
heart-icon.png
1
Gyvavimo metai
code-lines-icon.png
Apdovanojimai
award-icon-free-img.png

Norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas?

Norite daugiau informacijos apie mūsų parduodamus produktus, o gal reikia konsultacijos? Skambinkite ir būtinai jums atsakysime į visus rūpimus klausimus.