• lt
 • en

Naujienos ir akcijos

VAGHEGGI kosmetikos nauja FACE FENCE linija – tai naujas požiūris į moters odos priežiūrą.

Naujoji Vagheggi linija „Face fence“ remiasi Patagonijos, Tierra del Fuego ir Peru senovės alchemijos pasiekimais fitokosmetikos srityje.

Naudojant šią kosmetiką atkuriamas natūralus odos gėbėjimas atsinaujinti ir palaikyti gerą odos tonusą, drėgmę bei elastingumą. Malonūs kvapai bei lengva tekstūra patiks kiekvienam jūsų klientui. Face fence linijos produktai sukurti jautriai brandžiai odai.

Face Fence linijos kosmetikos produktai praturtinti :
Nasturcijos gėlės ekstraktu, kuris aprūpina odą deguonimi;
Macai šaknimi, kuri skatina kolageno gamybą;
Juodaisiais pipirais, kurie veikia kaip antioksidantai, taip pat kovoja prieš laisvuosius radikalus. Raudonuoju hematitu, kuris skatina odos regeneracijos procesus.

PROFESIONALUS RINKINYS:

Rekomenduojamos 5 procedūros, 2 kartus per savaitę.

 1. Molis ir mineralai (10x16ml + aktyvuojantis aliejus (10x7ml)
  Tai mineralinės pudros mišinys, suteikiantis šviesinantį, detoksikuojantį efektą.
 2. Koncentratas ampulėse (10x4ml)
  Aktyvios ampulės, skirtos veido, kaklo ir dekolte masažui.
 3. Deguoninė kaukė (250ml)
  Į sudėtį įeinantis raudonasis molis prisotina odos giliuosius sluoksnius deguonimi bei kovoja su odos senėjimu.
 4. Kremas dienai EXTREME (30ml)
  Tai turtinga savo sudėtimi prabangi skysta emulsija, kuri pagerina odos tekstūrą ir sumodeliuoja veido profilį. Į sudėtį įeinantys juodieji pipirai, raudonoji geležies rūda (hematitas) veikia odą energizuojančiai, apsaugoma oda nuo foto-senėjimo. Kremas turi UVA filtrą. Patikrinta dermatologiškai.

NAMŲ LINIJA:

 1. Silky cleanser/Silky prausiklis 400ml/150ml
  Aliejinės tekstūros prausiklis švelniai valo makiažą ir odos nešvarumus. Naudojimui užtenka vos kelių lašų. Aliejus, sąveikoje su vandeniu, pavirsta pieneliu. Ši priemonė yra be konservantų ir kvapiųjų medžiagų, praturtinta Omega-3 ir slyvų aliejais. Priemonė atstato hidrolipidinę plėvelę, maitina, švelnina ir lygina odą. Patikrinta dermatologiškai.
 2. Active reticle lotion/Aktyvus losjonas 400ml/250ml
  Losjonas pasižymi malonia tekstūra, suformuoja lyg drėkinančią plėvelę ant odos, kuris tonizuoja ir prisotina odą vitaminais. Praturtintas hialuronine rūgštimi, raudonają geležies rūda (hematitu), suformuoja odą minkštinančią ir lyginančią apsauginę plėvelę, kuri atstato odos natūralią apsaugą nuo neigiamo išorės poveikio. Losjonas puikiai paruošia odą procedūroms. Patikrinta dermatologiškai.
 3. Face serum/Serumas veidui 30ml
  Tai lyg kosmetinis produktas savo sudėty turintis 2 gryniausius aktyvius komponentus: hialuroninę rūgštį ir nasturtų ekstraktą, kurie prisotina odos ląsteles deguonimi. Užtenka vos 2 lašų ryte ir 2 vakare, kad suteiktume odai liftingo efektą, ženkliai sumažintume senėjimo požymius. Patikrinta dermatologiškai.
 4. Booster night cream/Aktyvus naktinis kremas 50ml
  Tai ypatingai maitinantis kremas. Savo sudėtyje turintis neįprastų aktyvių komponentų Tierra dell Fuego, tokių kaip Maca šaknies ir nasturtų, mišinys. Kremas prisotina odą deguonimi, veikia regeneruojančiai bei stangrinančiai. Patikrinta dermatologiškai.
 5. Eye gel + eye balm/Gelis + balzamas zonai apie akis 15ml + 15ml
  Gelis zonai apie akis. Gelio sudėty esantys aktyvūs komponentai: Manioca, kofeinas, hialuroninė rūgštis, sukuria 3D liftingo efekto plėvelę, kuri mažina maišelius po akimis ir gelbsti esant juodiems ratilams apie akis. Rekomenduojama naudoti ryte ir vakare. Gelis turi odą lyginantį ir atpalaiduojantį poveikį. Patikrinta dermatologiškai.
  Balzamas zonai apie akis. Į balzamo sudėtį įeinančios nasturtos ir Maca šaknis didina odos elastingumą, pakelia užkritusius akių vokus. Tai puiki priemonė kovojant su senėjimo požymiais. Patikrinta dermatologiškai.
 6. Flower – fence scented water/kvapusis gėlių vanduo 30ml
  Tai kvapusis, odą drėkinantis losjonas, savy neturintis alkoholio. Vanduo praturtintas tik išsiskleidusių citrinų ir vaisių pumpurų aromatu, kuris suteikia gerą pojūtį, lyg įkvėptum žiedų aromato sode. Lokalizuotai užpurkškite keletą lašų. Dermatologiškai patikrinta.