• lt
  • en

Pierrot skalavimo skysčiai suaugusiems ir vaikams

Logo-fushimaSkalavimo skysciai susaugusiems ir vaikams

ANTI-PLAQUE – Skystis idealiai tinkantis norint išvengti dantų akmenų ir blogo burnos kvapo. Mėtos skonis ir kvapas palieka malonų gaivumo pojūtį. Be fluorido ir alkoholio. Matavimo puodelis leidžia nustatyti tinkamą skysčio kiekį kiekvienam skalavimui.
SENSITIVE – tai ideali priemonė tiems, kas turi jautrius dantis,  jautriai reaguojančius į šaltį ar karštį valgant ar geriant. Mėtos skonis ir kvapas palieka malonų gaivumo pojūtį. Be fluorido ir alkoholio. Matavimo puodelis leidžia nustatyti tinkamą skysčio kiekį kiekvienam skalavimui.
TOTAL CARE  6 in 1 – visapusiška burnos ertmės apsauga: apsaugo nuo dantų akmenų, palaiko sveikas dantenas, stiprina dantis, padeda išvengti skylių, suteikia gaivų kvapą. Mėtos skonis ir kvapas palieka malonų gaivumo pojūtį. Su fluoridu. Matavimo puodelis leidžia nustatyti tinkamą skysčio kiekį kiekvienam skalavimui.
PIWI – tai ideali priemonė delikačiai vaikų burnos ermei. Tinka kovojant su dantų akmenimis ir norint pašalinti blogą kvapą. Be fluorido ir alkoholio. Matavimo puodelis leidžia nustatyti tinkamą skysčio kiekį kiekvienam skalavimui. Braškių skonio.

Gamintojas: Fushima, Ispanija.